Jdi na obsah Jdi na menu
 

ESET V4 Cup na výstavě MOTOR SHOW ESSEN

23. 11. 2014

12.jpg

Po loňské úspěšné prezentaci na motoristické výstavě MOTOR SHOW ESSEN zavítá ESET V4 Cup na tuto ojedinělou motoristickou akci i v letošním roce.

Však zatím co v loňském roce se ESET V4 Cup prezentoval široké motoristické veřejnosti osamoceně, tak v letošním roce bude prezentace tohoto středoevropského poháru součástí velké Česko-Slovenské expozice, kde se budou dále prezentovat také Autodrom Most, Slovakia Ring a švýcarská společnost DALTEC PRO s.r.o., jejíž hlavní výrobní závod se nachází v Brně.

Návštěvníci, kteří v průběhu výstavy zavítají k tomuto stánku do haly číslo 6, se mohou těšit také na vystavené závodní vozy Renault Clio III (tým Basenhurt A&T Racing), Renault Clio IV (tým LEMA Racing), Formule Dallara F3 (Inter Europol Competition), dva vozy BMW Alpine GT3 (Racing Trevor), a nový cupový vůz Renault Twingo (Lema Racing)!

Dalším zpestřením celé expozice bude také prezentace profesionálního závodního simulátoru od české společnosti Motorsport Simulátor a představení nové podoby série ESET TWC, která se od příští sezóny pojede jako samostatný závod.

V průběhu devíti výstavních dnů budou veřejnosti představeny také dva nové projekty. Tím prvním je nová pohárová série Twingo Cup, která je vypsána pro nové pohárové vozy Renault Twingo a tím druhým pak bude představení nové soutěže Race Star.

Soutěž Race Star bude představovat "středoevropskou" obdobu české soutěže FormulaStar a právě na výstavě v Essenu bude odstartován start kvalifikace pro výběr Německa.

Z českého pohledu pak bude zajímavý také stánek šampionátu FIA ETCC, kde bude vystaven vůz BMW 320si letošního Vice mistra kategorie TC2 Michala Matějovského (Křenek Motorsport).

Fakta výstavy
Místo konání: Výstaviště ESSEN (DE)
Termín konání: 29.11. - 07.12. 2014 (10-18h)
Ceny vstupenek: od 13 Euro