Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fulda Tour 2012 začíná v Brně a Ostravě!

17. 4. 2012

1702.jpgFulda Tour 2012 je charitativní aktivitou předního českého okruhového pilota Petra Fulína. Petr se charitě věnoval už v minulosti, když například svou finanční výhru za 2. místo v Česká pojišťovna Škoda Octavia Cupu v roce 2008 věnoval mentálně postiženým dětem v Plzni. Tentokrát se zaměřil na děti z vybraných dětských domovů v jednotlivých krajích České republiky. Ve spolupráci s obchodními domy Tesco bude ve velkých krajských městech umožněno dětem z dětských domovů nahlédnout pod pokličku VEKRA Racing Teamu a Křenek Motorsportu, které se účastní FIA ETCC a dalších předních evropských závodní sérií. Kromě prohlídky vystaveného závodního BMW 320si si budou moci vyzkoušet jízdu na profesionálním simulátoru, na němž trénuje nové tratě i Petr Fulín, výměnu kola na speciálně připraveném trenažéru a z akce si odvezou dárkové koše.

Vedle toho je Fulda Tour 2012 otevřena i všem příchozím. Ti se budou moci přihlásit do soutěže na závodním simulátoru a tři nejrychlejší z každého města postoupí do závěrečného finále. To celou Fulda Tour 2012 uzavře na mosteckém okruhu, kde všichni postoupivší okusí závodní atmosféru včetně svezení v závodní Škodě Octavii Cup první generace.

První dvě zastávky Fulda Tour 2012 se odehrají 19. dubna v brněnské Avio Shopping Parku a 21. dubna v nákupním centru Galerie v Ostravě.

Fulda Tour 2012
19. dubna Brno
21. dubna Ostrava
20. června Praha
11. července Plzeň
13. července Karlovy Vary
8. srpna České Budějovice
16. října Hradec Králové
18. října Ústí nad Labem