Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jezdci týmu Křenek Motorsport převzali v Paříži ocenění za sezónu 2014

7. 12. 2014

04.jpg

V pátek 5. 12. 2014 se v Paříži konal galavečer „ETCC Awards Ceremony 2014″ pořádaný mezinárodní automobilovou federací FIA, spojený s předáním ocenění těm nejlepším jezdcům, kteří zvítězili v jednotlivých kategoriích evropského seriálu závodů automobilů na okruzích, FIA European Touring Car Cup 2014. Mezi pozvanými byl také královéhradecký automobilový závodník, český reprezentant, Michal Matějovský, který byl oceněn za 2. místo v kategorii Super 2000/TC2.

Předání ocenění proběhlo netradičně, na výletní lodi, kotvící na řece Seina, pár metrů od Eiffelovy věže. Ocenění převzali ti nejlepší ze všech kategorií a cenu za vítězství v soutěži o nejlepší národní tým (The Nations´Cup) převzal šéf týmu Křenek Motorsport, Josef Křenek. Poháry za první dvě místa ve své kategorii pak převzali oba jezdci týmu Křenek Motorsport Michal Matějovský a Petr Fulín, kteří na galavečer dorazili v doprovodu svých manželek.

„Ocenění si velmi vážím. Páteční galavečer spojený s předáním cen za výsledky v závodech FIA ETCC 2014 byl pěknou tečkou za letošní úspěšnou sezónou. Pro mne to bylo něco speciálního, protože jsem se podobné akce účastnil poprvé. Chtěl bych na tomto místě poděkovat své manželce, celé své rodině, našim týmovým partnerům a samozřejmě hlavně týmu Křenek Motorsport. Ti všichni mají na dobrém výsledku z letošního roku svůj velký podíl. Je to můj zatím největší úspěch a zároveň i výzva do další sezóny, kdy bych samozřejmě rád v dobrých výsledcích z letošního roku pokračoval. V roce 2015 bych rád navázal na letošní dobré výsledky. Budeme pokračovat v osvědčené spolupráci s týmem Křenek Motorsport a to opět s vozem BMW 320 SI“, řekl po skončení slavnostního galavečera v Paříži Michal Matějovský.