Jdi na obsah Jdi na menu
 

Když se motorsport potká s hudbou a adrenalinovou show ...

10. 6. 2014

gabina-jilkova-a-martin-kunz-s-vildou-cokem.jpg

 ... tak by se dal nazvat nový projekt společnosti BOM Production, která o uplynulém víkendu při šternberském ECCE HOMU představila zajímavý  projekt   Jeď když ti svítí zelená ! jenž propojuje fanoušky, závodníky a muzikanty.

Jednou z částí celé show bylo klání mezi týmem Křenek Motorsport a fanoušky. Tým Křenek Motorsport ve Šternberku zastupovala Gabriela Jílková a Martin Kunz. Tyto týmy spolu v průběhu dne svedli souboj v následujících čtyřech disciplínách:

1. Jízda na závodním simulátoru
2. Paintball
3. Závod motokár
4. Virtuální závod kamionů

Tyto čtyři disciplíny si po skončení jednotlivých soutěžních kol mohli vyzkoušet také všichni ostatní diváci, kteří dorazili na jediný český vrchařský podnik, jenž se pyšní statusem Mistrovství Evropy.

Celou atmosféru pak v sobotu večer na náměstí umocnil koncert Viléma Čoka a skupin High Five a Dilated.

"Byl to skvělý den plný pohody a uvolněné atmosféry. ECCE HOMO představuje vrcholný podnik, na který každoročně dorazí několik desítek tisíc fanoušků a ne jinak tomu bylo i letos. Sportovní klání byla zajímavá a musím říci, že jsem si celý den pěkně užila. Škoda jen, že jsem kvůli bolavým zádům musela vynechat závod motokár. Potkala jsem zde spoustu zajímavých lidí, mezi nimiž byl i Vilda Čok. Jeho koncert byl vážně skvělý,“ řekla na závěr sobotního dne Gabriela Jílková.

„Tento víkend se skutečně povedl. Myslím, že se nám podařilo naplnit zamýšlené propojení motorsportu, s kvalitní hudbou a adrenalinovou zábavou a tím podpořit všechny obory, aby se staly ještě zajímavější nejen pro fanoušky, ale i pro závodníky, muzikanty a jejich partnery.

Další část tohoto projektu se připravuje ještě letos v srpnu na Motodromu v Mostě, a na podzim na Masarykově okruhu v Brně. Srdečně zveme všechny fanoušky dobrého sportu, hudby a adrenalinové zábavy. Bližší informace budeme postupně zveřejňovat na internetových stránkách a na facebooku.

Moc se na Vás těšíme. A věříme, že se opět budete všichni dobře bavit.

Za agenturu BOM Production, Michal Krb 

 

trenazer-ii.-gabina-jilkova.jpg

logo.jpg