Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pascal Eberle vyjel start z první řady

8. 1. 2015

peyer---finkbohner_24h-dubai-2015_fryb5224.jpg

Po včerejších testech dnes přišly na dubajském autodromu na řadu volné tréninky a kvalifikace.

Tým Křenek Motorsport, v jehož barvách v Dubaji startují Švýcaři Stephan Peyer, Wani Finkbohner, Pascal Eberle a německý závodník Sebastian Steibel, se od počátku měřených jízd držel v popředí výsledkových listin a až na jednu vyjímku byla posádka modrožlutého Clia vždy na pomyslných stupních vítězů třídy A2.

Ne jinak tomu bylo i po dvou kvalifikačních částech, po kterých se posádka pražského týmu mohla těšit z druhého nejlepšího času 2:21.940.

Autorství tohoto výsledku si připsal Pascal Eberle, který má s pohárovým Cliem velice bohaté zkušenosti i díky svému dvouletému působení v Renault Clio Cupu Bohemia.

Start zítřejšího závodu je naplánován na 11:00 českého času. Předtím však na jezdce čeká ještě 30-ti minutový warm-up.

Počínání pražského týmu Křenek Motorsport můžete v průběhu celého závodu podrobně sledovat na týmovém facebooku, livetimingu, či internetovém streamu.

Pascal Eberle: "Jsem zde poprvé a s okruhem se teprve seznamuji. Trať se mi však velice líbí a tak věřím, že zítřejší závod pro nás bude opravdu jedinečným zážitkem."

Josef Křenek: "Dnešní výsledek nás samozřejmě těší ale není až tak moc důležitý. Čeká nás dlouhý závod a tak zde úspěšná kvalifikace hraje mnohem menší roly, než-li by tomu bylo u sprintového závodu."