Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozvánka na II. ročník výstavy LEGENDY

11. 6. 2015

news-050-700x526.jpg

LEGENDY představují ojedinělou motoristickou show, která spojuje AUTOSALON, MOTOSALON, exhibiční jízdy, umělecké a fotografické výstavy, prezentace klubů, prodejní stánky a prezentace motorsportu dětem a mládeži spolu s bezpečností silničního provozu.

Dějištěm této zajímavé akce, které se v loňském roce zúčastnilo více než 20.000 lidí, bude již tento víkend (13.-14. 6.) areál Psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích.

V areálu budou přítomni mimo celé řady osobností českého motosportu, také oba jezdci týmu Křenek Motorsport, jenž startují v Evropském poháru cestovních vozů. Tedy Petr Fulín a Michal Matějovský. Těšit se můžete také na jejich závodní vozy, které jen o pár dnů později můžete vidět přímo v akci na Slovakia Ringu v rámci druhého závodního víkendu FIA ETCC.

Pořadatelé akce připravili pro návštěvníky více než 750 automobilů a 350 motocyklů nejrůznějších značek. Dodejme, že BMW 320si Michala Matějovského si budete moci prohlédnout na stánku Autoklubu ČR a SEAT Leon Cup Racer Petr Fulína bude k vidění v expozici automobilky SEAT.