Jdi na obsah Jdi na menu
 

Předsezónní přípravu zakončil Hungaroring

18. 4. 2015

img_1020.jpg

Tým Křenek Motorsport dnes vyrazil k závěrečnému předsezónnímu testu na maďarský Hungaroring.

Na Hungaroringu se již za dva týdny uskuteční úvodní podnik letošního ročníku FIA ETCC a vzhledem k tomu, že Evropský pohár cestovních vozů zavítá do Maďarska úplně poprvé, mohou mít získaná data cenu zlata.

"V průběhu testu jsme pracovali s telemetrií a následně i nastavením auta. Nemáme žádná data se kterými bychom porovnali dnešní časy. I tak ale mohu říci, že jsem spokojen, zvláště s tou závěrečnou pátou jízdou, kdy jsme nasadili nové gumy a na kterých se mi podařilo zajet nejrychlejších čas," těmito slovy hodnotil průběh maďarského testu Michal Matějovský (BMW 320si).

Podobně se po testu vyjádřil také Petr Fulín (Seat Leon Racer): "Dnešek nás opětovně posunul o kousek dál. Bylo tu pět dalších Seatů a těžko nyní hodnotit, jak na tom v porovnání s konkurencí jsme, protože si nemyslím, že zde každý zcela odkryl karty a že byly aktuální podmínky u všech stejné, takže na nějaké větší porovnání si budeme muset ještě ty dva týdny počkat."

Celý den pak zhodnotil také šéf týmu, pan Josef Křenek: "Počasí nám dnes přálo. Na trati se v průběhu dne vystřídalo celkem dost jezdců a mne těší, že naši piloti patřili k těm nejrychlejším. Pro obě auta to tady bylo první svezení a tak je jisté, že je stále ještě co zlepšovat, nicméně lze říci, že s dosaženými časy jsme spokojeni a to i v případě závodní simulace."

img_1044.jpg

 

img_1052.jpg