Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tým Křenek Motorsport na výstavě Motorsport EXPO

21. 3. 2014

mse_pozvanka_expo_14_cz-800x380.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Již příští týden se ve dnech 25.-26. března uskuteční v pražském Kongresovém centru čtvrtý ročník specializovaného veletrhu Motorsport EXPO.

Motorsport EXPO 2014 je určen výrobcům, dodavatelům dílů a komponentů pro profesionální motorsport, konstruktérům i závodním týmům. Na své si tak přijdou nejen odborníci, ale i fanoušci, kteří budou moci nahlédnout do zákulisí velkých závodů a dění kolem nich. Součástí veletrhu jsou i specializované semináře a přednášky.

Na seznamu vystavovatelů nemůže ani v letošním roce scházet český okruhový tým Křenek Motorsport, který v rámci své expozice návštěvníkům nabídne prezentaci nejnovějších produktů od zahraničních renomovaných společností, jakými jsou: SPARCO, ISA RACING, ELF, ÖHLINS, SACHS či PAGID.

Mimo stánek se mohou návštěvníci těšit na závodní vozy BMW 320si Michala Matějovského a formuli Gloria C8F za jejímž volantem brázdil nejrůznější evropské tratě roudnický závodník Lukáš Hanžl.

V rámci výstavy bude představen nový projekt Lukášových rodičů a týmu Křenek Motorsport. Jedná se o projekt, který by měl v duchu Lukášových myšlenek a soutěže FormulaStar pokračovat ve vyhledávání a následné podpoře mladé talentované mládeže v oblasti okruhového sportu.

Atraktivním nevšedním zážitkem, pak může být svezení na profesionálním závodním simulátoru od společnosti Motorsport Simulátor, či rozhovory s jezdci Petrem Fulínem, Michalem Matějovským a Gabrielou Jílkovou.

Dalším významným hostem bude paní Valeria Vivenza ze společnosti SPARCO, jenž má na starosti obchodní a marketingové záležitosti ve Středoevropském regionu.

Výstavu můžete navštívit ve dnech 25. – 26. 3. od 9.h do 18.h!

Pro registrované návštěvníky vstup zdarma!
Vstupné na místě: 100 Kč – dospělí, 50 Kč – děti, studenti, důchodci, ZTP.

Užitečné odkazy:
www.krenek.cz
www.sparco-shop.cz
www.motorsportsimulator.com
www.ohlins-czech.cz
www.pagidracing-czech.cz                                                                                  
www.elfracing.cz
www.pfc-czech.cz
www.eset-v4.com

 

_mg_0956.jpg