Jdi na obsah Jdi na menu

V prvním závodě sezóny zvítězil Lukáš Hanžl

27. 4. 2013

Úvodní závod sezóny Mezinárodního mistrovství České republiky DIVIZE 3 na maďarském Hungaroringu vyhrál jezdec týmu FormulaStar Lukáš Hanžl, před Petrem Trnkou (AMK ECCE Homo Racing) a Antonínem Susem (Fras Motorsport).

Lukáš prokázal svou rychlost již v ranní kvalifikaci, kdy s časem 1:51.1 zvítězil právě před Trnkou s Susem.

Dějství úvodního závodního víkendu sezóny bude na Hungaroringu pokračovat v neděli ráno kvalifikací, po které přijde na řadu druhý víkendový závod. Jeho start je naplánován na 16:10.

Lukáš Hanžl: "V podmínkách jaké dnes byly na trati to pro mne byl dlouhý a vyčerpávající závod a o to více si cením dnešního vítězství. Rád bych poděkoval celému týmu za pomoc a velkou podporu."