Přihlaste se do Mistrovství České republiky SIMRACING SERIES 2020

Křenek Motorsport letos uspořádá ve spolupráci s Autoklubem České republiky Mistrovství ČR SIMRACING SERIES.

Je vám alespoň 15 let, měříte nejméně 160 centimetrů a máte rádi virtuální závodění? Pak se přihlaste do premiérového ročníku Mistrovství České republiky SIMRACING SERIES. Ve spolupráci s Autoklubem ČR jej uspořádá Křenek Motorsport.

Letošní ročník odstartují čtyři kvalifikační klání. První z nich se uskuteční v aréně Caravan Metropol Karting a závodníci v tomto případě změří síly na okruhu v Imole. Dějištěm druhé kvalifikační bitvy bude Obchodní centrum Letňany, kde se účastníci virtuálně ocitnou na britském Brands Hatch. Dále se uskuteční v budově Autoklubu ČR závod na Red Bull Ringu a poslední pokus o zisk vstupenky do velkého finále soutěžící dostanou na Automotodromu Brno. Zde si zazávodí na Nürburgringu.

V prostorách Masarykova okruhu se ale bude soutěžit hned dvakrát. Ve druhém případě ovšem půjde o kvalifikaci na říjnové FIA Motorsport Games v Le Castelletu.

A konečně, velké finále premiérového ročníku Czech SimRacing Series přijde na řadu během výstavy závodních vozů Racing Expo. Na jaké trati boj o titul proběhne, se účastníci dozví těsně před startem.

O motivaci ale budou mít postaráno. S výjimkou titulu mistra České republiky totiž získá vítěz za odměnu start v závodě Renault Twingo Cupu. S prázdnou ovšem neodejdou ani zbylí finalisté, kterým bude umožněno tento vůz alespoň otestovat.

Termíny kvalifikací i finálového klání naleznete na adrese https://www.simracingseries.cz/. Přihlášky můžete podávat od 29. března. Startovné činí 600 Kč.